PTD 2019

Rok 2019 byl pro nás zlomový. Podařilo se nám založit zapsaný spolek. Chtěli jsme celou akci „zoficiálnít“ a ztransparentnit. V tomto roce jsme si jako adeptku na pomoc vybrali ani ne roční holčičku – Nelinku Jankuliakovou. Díky založení spolku se nám podařilo sehnat i více sponzorů, díky jejichž podpoře jsme mohli předat rodičům Nelinky fantastickou částku na léčbu – 166 666 Kč. Díky velké účasti kamionů (134) i platících návštěvníků (1300) a příznivému počasí hodnotíme tento ročník jako zatím nejvydařenější.

O hudební produkci se postaraly skupiny IFA Rock, Dětský pěvecký sbor Andílci, Anakonda Benda, DJs. Doprovodný program zajistily Bělčické mažoretky, proběhla ukázka nákladního pneuservisu, zásah hasičů – dětí, odtahová technika, vystoupení taneční skupiny Twerkies, bubenická show, RC modely. Byli přítomni příslušníci Policie ČR, u kterých si řidiči trucků mohli nechat načíst karty řidiče a další. Samozřejmostí byl i bohatý catering.

PTD2019 – pátek – příjezd prvních účastníků

>>> Fotogalerie ZDE <<<

starší:
Ledy se pohnuly!!!

Hezký večer všem příznivcům PTD. Za posledních několik týdnů a dnů jsme pracovali na velkém posunu celé akce kupředu, ale nejen akce, ale také celého konceptu pomáhání potřebným. A aby toho nebylo málo, aby bylo veškeré naše hospodaření průhledné.

Z těchto důvodů jsme se rozhodli založit spolek. Nemalé starosti s tím spojené nám pomohla vyřešit JUDr. Jana Balounová z Advokátní kanceláře Mgr. Františka Bureše, za což jí patří obrovský dík.

Od této chvíle jsme tedy oficiálně Pilsen Truck Day, z.s. a máme své IČ a otevírají se nám tím nové možnosti, ale zároveň i starosti.

Včera jsme měli schůzi, kde jsme se dohodli na letošním adeptovi, kterému pomůžeme. A nemuseli jsme ani chodit daleko… Bohužel si nikdo z nás nepřipouští, že by se mohla zrovna u něj v rodině objevit zákeřná nemoc, ale nemoci si nevybírají, nikoho se neptají a prostě přijdou. A někdy přijdou velmi velmi brzo…

Mnoho z Vás zná našeho dvorního fotografa Kupiho. Kupi má sestru Lucku, která žije se svým manželem Milanem, dcerou Terezkou (6) a dcerou Nelinkou (půl roku) v Toužimi. Bohužel se s malou Nelinkou už v takhle útlém věku život nemazlil. Nelinky příběh ve zkratce tak, jak ho popisuje její maminka:

„Nelinka se narodila 4.7.2018 se vrozenou cytomegalovirou infekcí, kvůli ní prodělala zánět mozku, ledvin a jater během těhotenství o čemž do porodu v dnešní téměř dokonalé době lékaři nevěděli… Jako důsledek této infekce jsou microcephalie, svalové křeče, svalová hypertonie, s největší pravděpodobností vzácná forma epilepsie – westův syndrom a těžké poškození zadního mozku (telencefala). Věříme, že důkladným cvičením, rehabilitacemi a naší péčí bude moct Nelinka žít plnohodnotný život… Buďte proto prosím na této životní cestě s námi a držte nám palce.“

Teď v únoru podstoupila Nelinka oční vyšetření, kde jí bylo zjištěno těžké poškození očních nervů, jehož důsledky zatím rodiče neznají.

V této nelehké cestě jsme se rozhodli Nelince i její rodině pomoci. Pokud si budete chtít o Nelince přečíst více informací, podívejte se na https://zazracneditenela.blogspot.com nebo na její facebookovou stránku https://www.facebook.com/groups/242306006703926/

Věříme, že Vás tento příběh zaujal tak jako nás a že přijedete a přijdete Nelinku a její rodinu letos na plochou dráhu do Plzně podpořit.

DĚKUJEME!

Za tým PTD Benny

>>> Fotogalerie ZDE <<<

starší:
Vážení přátelé a příznivci,

s potěšením Vám chceme oznámit, že jsme se na dnešní schůzi organizačního týmu PTD jednohlasně shodli, že další ročník PTD2019

BUDE!!!

Tímto bych Vám rád představil hlavní členy organizačního týmu:
Vladimir Zwicker (Cvrček)
Jan Beneš (Benny)
Vladislav Engler (Láďa)
Tomáš Kupeček (Kupi)
Jindřich Kodl (Jindra)
Ondřej Plaček (Ondra)
Petr Kaplan (Kapi)

a jejich drahé polovičky

Další informace se budete postupně dozvídat zde na FB a na našich webových stránkách.

Už teď se na vás moc těšíme  A velmi nám pomůžete, když nasdílíte tento příspěvek i vašim přátelům 

🚛🚛🚛🚛🚛😍😍😍

Logo PTD2019